Pilsen Beermaidens [Beer]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pilsen Beermaidens [Beer]

Fórum aliance Beer na serveru travian.cz
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 pro pobavení - pokec s ostatníma hráčema travianu

Goto down 
+5
Ivor
Zlicinek+Raven
FannyBoy
Misinet
tunis
9 posters
AutorZpráva
tunis

tunis


Poeet p?íspivku : 133
Localisation : Vyškov
Registration date : 21. 01. 07

pro pobavení - pokec s ostatníma hráčema travianu Empty
PříspěvekPředmět: pro pobavení - pokec s ostatníma hráčema travianu   pro pobavení - pokec s ostatníma hráčema travianu Icon_minitimeSun Feb 25, 2007 1:38 am

sem si ňák všim, že na mě útočí gal87, tak sem si trochu rýpnul:

tunis psal:

co chceš lamo?

Gal87 psal:

ty tituli si nech..

tunis psal:

tituly se píšou s tvrdým y na konci - lamo

Gal87 psal:

:-) tak v čštině lama sem .. ¨¨

no dobrý..má tahle diskuze nějaký hlubší smysl? jestli je jedinej smysl snažit se mě nějak urážet :-) tak si to schovej na doma. Já na to nejsem zvědavej a nijak mě to nerozhází.

tunis psal:

Smile smysl má v tom, že jsem se zeptal, co chceš? a dodal jsem lamo, jestli tě to nějak uráží, tak se ti teda omlouvám. psal jsem pomalu, protože ti to asi pomalu myslí Very Happy

- pak se chlapček dlouho neozval, což mě málem rozplakalo

tunis psal:

už si se mnou nepíšeš?

a já myslel, že z nás budou kamarádi :DDD

Gal87 psal:

mě to myslí pomalejš


TAK TO JE ZATÍM FŠE, JE NĚJAKEJ NEKOMUNIKATIVNÍ, TAK UŽ NA NĚJ SERU scratch
Návrat nahoru Goto down
Misinet

Misinet


Poeet p?íspivku : 361
Localisation : Plzeň
Registration date : 21. 01. 07

pro pobavení - pokec s ostatníma hráčema travianu Empty
PříspěvekPředmět: Re: pro pobavení - pokec s ostatníma hráčema travianu   pro pobavení - pokec s ostatníma hráčema travianu Icon_minitimeSun Feb 25, 2007 1:48 am

Very Happy:D:D:D:D:D:D:D:D:D parádaaaa cheers
Návrat nahoru Goto down
FannyBoy

FannyBoy


Poeet p?íspivku : 682
Age : 32
Localisation : Praha
Registration date : 13. 02. 07

pro pobavení - pokec s ostatníma hráčema travianu Empty
PříspěvekPředmět: Re: pro pobavení - pokec s ostatníma hráčema travianu   pro pobavení - pokec s ostatníma hráčema travianu Icon_minitimeSun Feb 25, 2007 2:04 am

Me se stalo ze jsem zautocil na jednu holku a ona mi napsala at na ni neutocim ze to zacala hrat a ze jeste neni pripravena na obranu a ze neni jeste ekonomicky vyspela a at pockam chvili... Tak sem na ni sel znova a pak mi zacala nadavat do kretenu atd Very Happy:D:D
Návrat nahoru Goto down
http://www.slaviaultras.goo.cz
tunis

tunis


Poeet p?íspivku : 133
Localisation : Vyškov
Registration date : 21. 01. 07

pro pobavení - pokec s ostatníma hráčema travianu Empty
PříspěvekPředmět: Re: pro pobavení - pokec s ostatníma hráčema travianu   pro pobavení - pokec s ostatníma hráčema travianu Icon_minitimeSun Feb 25, 2007 2:14 am

no, nedalo mi to, takže:

tunis psal:

sem si fšim, jsi schopen nějak pobrat otázku CO CHCEŠ? a odpovědět na ni?

Gal87 psal:

nic..

tunis psal:

sláva, super, tak už mi sem nelez, howg

Basketball
Návrat nahoru Goto down
Zlicinek+Raven

Zlicinek+Raven


Poeet p?íspivku : 324
Localisation : Brno
Registration date : 21. 01. 07

pro pobavení - pokec s ostatníma hráčema travianu Empty
PříspěvekPředmět: Re: pro pobavení - pokec s ostatníma hráčema travianu   pro pobavení - pokec s ostatníma hráčema travianu Icon_minitimeSun Feb 25, 2007 4:20 am

No on ten gal bude trochu pomalejsi, se mnou uzavrel soukromou dohodu o neutoceni kvuli zbrojeni na tu valku. Hned jak to skoncilo tak na me poslal armadku a zrasil vsechno co jsem tam vesmes mela, tak jsem se ho ptala jako jestli to nebere jako poruseni dohody (blo to tak rychle ze jsem aninetusila ze uz nejaka valka probehla) A on ze to bylo jen po dobu priprav na war a ze uz je po ni. Tak jsem mu napsala, ze teda at si zautoci, ale ze vic jak smrt svych vojsk u me nenajde. No a aby si nakonec osvobodil svoje zajate jednotky tak si musel poslat kamarada, nebot on na to nemel. Myslim ze Gala by to chtelo poradne zdrtit aby dal pokoj. Proste ukazat mu, ze na nas teda farmarit nebude.
Návrat nahoru Goto down
loupak
Anonymní




pro pobavení - pokec s ostatníma hráčema travianu Empty
PříspěvekPředmět: Re: pro pobavení - pokec s ostatníma hráčema travianu   pro pobavení - pokec s ostatníma hráčema travianu Icon_minitimeMon Feb 26, 2007 2:37 pm

Ahojky lidičky ;-) jak se vám vede?? píše vám váš oblíbenej zrádce Very Happy všem sem oznámil stavy armád a přesuny jednotek takže čekejte nával útoků Very Happy:D:D

Ne to je prdel.... jen tak se koukám nemám co dělat a tak píšu vám... koukám že docela fungujete a co zrádci už se nějakej ozval?
Návrat nahoru Goto down
Misinet

Misinet


Poeet p?íspivku : 361
Localisation : Plzeň
Registration date : 21. 01. 07

pro pobavení - pokec s ostatníma hráčema travianu Empty
PříspěvekPředmět: Re: pro pobavení - pokec s ostatníma hráčema travianu   pro pobavení - pokec s ostatníma hráčema travianu Icon_minitimeMon Feb 26, 2007 3:06 pm

Mno nic ve zlym, ale nevim co tu děláš Question
Návrat nahoru Goto down
Ivor

Ivor


Poeet p?íspivku : 186
Age : 34
Registration date : 23. 01. 07

pro pobavení - pokec s ostatníma hráčema travianu Empty
PříspěvekPředmět: Re: pro pobavení - pokec s ostatníma hráčema travianu   pro pobavení - pokec s ostatníma hráčema travianu Icon_minitimeMon Feb 26, 2007 4:28 pm

Misinet napsal:
Mno nic ve zlym, ale nevim co tu děláš Question


no tak,,, porad je to starej dobrej vyhulenej loupaK tak ho prece nebudem vyhazovat, beztak uz nas nahlasil nevidis ? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Misinet

Misinet


Poeet p?íspivku : 361
Localisation : Plzeň
Registration date : 21. 01. 07

pro pobavení - pokec s ostatníma hráčema travianu Empty
PříspěvekPředmět: Re: pro pobavení - pokec s ostatníma hráčema travianu   pro pobavení - pokec s ostatníma hráčema travianu Icon_minitimeMon Feb 26, 2007 8:28 pm

Very Happy:D:D:D:D
Návrat nahoru Goto down
wojta

wojta


Poeet p?íspivku : 826
Age : 33
Localisation : Višňová [li]
Registration date : 21. 01. 07

pro pobavení - pokec s ostatníma hráčema travianu Empty
PříspěvekPředmět: Re: pro pobavení - pokec s ostatníma hráčema travianu   pro pobavení - pokec s ostatníma hráčema travianu Icon_minitimeMon Feb 26, 2007 8:36 pm

lol! lol! lol! dezertuje a pak se nam vysmiva, pocekj as nase ally vladnout tomuhle serveru, bude to jiz brzy, mas se na co tesit, ty jedna budouci strouhanko
Návrat nahoru Goto down
http://www.freetekno.cz
Ou-ty-ou
brigáda 'Scorpion'
brigáda 'Scorpion'
Ou-ty-ou


Poeet p?íspivku : 232
Age : 37
Localisation : Kostelec na Hané (Prostějov)
Registration date : 21. 01. 07

pro pobavení - pokec s ostatníma hráčema travianu Empty
PříspěvekPředmět: Re: pro pobavení - pokec s ostatníma hráčema travianu   pro pobavení - pokec s ostatníma hráčema travianu Icon_minitimeMon Feb 26, 2007 8:40 pm

Smile Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Smile Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.juggletube.com/
loupak
Anonymní




pro pobavení - pokec s ostatníma hráčema travianu Empty
PříspěvekPředmět: Re: pro pobavení - pokec s ostatníma hráčema travianu   pro pobavení - pokec s ostatníma hráčema travianu Icon_minitimeTue Feb 27, 2007 12:39 am

Dobrý vy budete vládnout servru možná až já budu mít děti Very Happy:D:D a to bude tenhle server dávno restartovanej protože já postavim div světa a rozdrtim vás všechny Razz Jinak GL a HF
Návrat nahoru Goto down
wojta

wojta


Poeet p?íspivku : 826
Age : 33
Localisation : Višňová [li]
Registration date : 21. 01. 07

pro pobavení - pokec s ostatníma hráčema travianu Empty
PříspěvekPředmět: Re: pro pobavení - pokec s ostatníma hráčema travianu   pro pobavení - pokec s ostatníma hráčema travianu Icon_minitimeTue Feb 27, 2007 12:52 am

to us teda je realnejsi ze beer bude vladnout serveru, nes ze ty budes mit div sveta
Návrat nahoru Goto down
http://www.freetekno.cz
loupak
Anonymní




pro pobavení - pokec s ostatníma hráčema travianu Empty
PříspěvekPředmět: Re: pro pobavení - pokec s ostatníma hráčema travianu   pro pobavení - pokec s ostatníma hráčema travianu Icon_minitimeWed Feb 28, 2007 12:41 pm

Jak tak na to koukám tak beer asi nikomu vládnout nebude Very Happy a div světa se bude stavět za hodně dlouho, takže nikdy nevíš ;-) ale jak řikám třeba vás přestanou svačit a něco dokážete....
Návrat nahoru Goto down
Misinet

Misinet


Poeet p?íspivku : 361
Localisation : Plzeň
Registration date : 21. 01. 07

pro pobavení - pokec s ostatníma hráčema travianu Empty
PříspěvekPředmět: Re: pro pobavení - pokec s ostatníma hráčema travianu   pro pobavení - pokec s ostatníma hráčema travianu Icon_minitimeWed Feb 28, 2007 6:33 pm

Jak řikám tohle byla blbá poznámka...
Návrat nahoru Goto down
loupak
Anonymní




pro pobavení - pokec s ostatníma hráčema travianu Empty
PříspěvekPředmět: Re: pro pobavení - pokec s ostatníma hráčema travianu   pro pobavení - pokec s ostatníma hráčema travianu Icon_minitimeWed Feb 28, 2007 7:41 pm

newim co na tom bylo blbýho.. tak každej se za pravdu zlobí co misko
Návrat nahoru Goto down
Misinet

Misinet


Poeet p?íspivku : 361
Localisation : Plzeň
Registration date : 21. 01. 07

pro pobavení - pokec s ostatníma hráčema travianu Empty
PříspěvekPředmět: Re: pro pobavení - pokec s ostatníma hráčema travianu   pro pobavení - pokec s ostatníma hráčema travianu Icon_minitimeWed Feb 28, 2007 8:28 pm

njn....ty dneska hýříš vtipem, si asi ráno měl vtipnou kaši co ...
Návrat nahoru Goto down
wojta

wojta


Poeet p?íspivku : 826
Age : 33
Localisation : Višňová [li]
Registration date : 21. 01. 07

pro pobavení - pokec s ostatníma hráčema travianu Empty
PříspěvekPředmět: Re: pro pobavení - pokec s ostatníma hráčema travianu   pro pobavení - pokec s ostatníma hráčema travianu Icon_minitimeWed Feb 28, 2007 8:37 pm

tvrdej loupak dycky drobi, tak bacha at se nerozdrobis
Návrat nahoru Goto down
http://www.freetekno.cz
Georgus
brigáda 'Scorpion'
brigáda 'Scorpion'
Georgus


Poeet p?íspivku : 356
Age : 36
Localisation : Plzeň
Registration date : 21. 01. 07

pro pobavení - pokec s ostatníma hráčema travianu Empty
PříspěvekPředmět: Re: pro pobavení - pokec s ostatníma hráčema travianu   pro pobavení - pokec s ostatníma hráčema travianu Icon_minitimeWed Feb 28, 2007 9:18 pm

tyhle tvoje keci me nebavi loupaku, na forum se uz nekouknes.
Návrat nahoru Goto down
http://battalions.alptech.cz
loupak
Anonymní




pro pobavení - pokec s ostatníma hráčema travianu Empty
PříspěvekPředmět: Re: pro pobavení - pokec s ostatníma hráčema travianu   pro pobavení - pokec s ostatníma hráčema travianu Icon_minitimeWed Feb 28, 2007 10:20 pm

No tak supr ale asi si se zmejlil v tom že se sem nekouknu kámo Razz
Návrat nahoru Goto down
Georgus
brigáda 'Scorpion'
brigáda 'Scorpion'
Georgus


Poeet p?íspivku : 356
Age : 36
Localisation : Plzeň
Registration date : 21. 01. 07

pro pobavení - pokec s ostatníma hráčema travianu Empty
PříspěvekPředmět: Re: pro pobavení - pokec s ostatníma hráčema travianu   pro pobavení - pokec s ostatníma hráčema travianu Icon_minitimeWed Feb 28, 2007 10:23 pm

tak si to uzij Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://battalions.alptech.cz
loupak
Anonymní




pro pobavení - pokec s ostatníma hráčema travianu Empty
PříspěvekPředmět: Re: pro pobavení - pokec s ostatníma hráčema travianu   pro pobavení - pokec s ostatníma hráčema travianu Icon_minitimeWed Feb 28, 2007 10:28 pm

Kamo newim co si na tom užiju no,ale jako myslel sem že sme spolu hráli nějakou dobu a když si udělam prdel a jako všichni si hned myslíte že se vytahuju a nějaký podobný blbosti tak se vám omluvám za to že si vyskakuju a takový ty blbosti radši se s váma nebudu ahojte mějte se hezky a doufám že nikdy nebudeme bojovat proti sobě.. i když to možná přijde ;-) mějte se
Návrat nahoru Goto down
Georgus
brigáda 'Scorpion'
brigáda 'Scorpion'
Georgus


Poeet p?íspivku : 356
Age : 36
Localisation : Plzeň
Registration date : 21. 01. 07

pro pobavení - pokec s ostatníma hráčema travianu Empty
PříspěvekPředmět: Re: pro pobavení - pokec s ostatníma hráčema travianu   pro pobavení - pokec s ostatníma hráčema travianu Icon_minitimeWed Feb 28, 2007 10:53 pm

..dneska me neberte vazne sem moc vysilenej.. cherry
Návrat nahoru Goto down
http://battalions.alptech.cz
FkR^

FkR^


Poeet p?íspivku : 5
Localisation : HB
Registration date : 20. 07. 07

pro pobavení - pokec s ostatníma hráčema travianu Empty
PříspěvekPředmět: Re: pro pobavení - pokec s ostatníma hráčema travianu   pro pobavení - pokec s ostatníma hráčema travianu Icon_minitimeFri Jul 20, 2007 11:31 pm

Cus jsem novej clen tak chci vsechny pozdravit cheers , trochu jsem tu cital a loupak pekne keci Laughing
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





pro pobavení - pokec s ostatníma hráčema travianu Empty
PříspěvekPředmět: Re: pro pobavení - pokec s ostatníma hráčema travianu   pro pobavení - pokec s ostatníma hráčema travianu Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
pro pobavení - pokec s ostatníma hráčema travianu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Pilsen Beermaidens [Beer] :: Off topic :: Pokec-
Přejdi na: