Pilsen Beermaidens [Beer]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pilsen Beermaidens [Beer]

Fórum aliance Beer na serveru travian.cz
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Battalions

Goto down 
AutorZpráva
Georgus
brigáda 'Scorpion'
brigáda 'Scorpion'
Georgus


Poeet p?íspivku : 356
Age : 36
Localisation : Plzeň
Registration date : 21. 01. 07

Battalions Empty
PříspěvekPředmět: Battalions   Battalions Icon_minitimeThu Jan 25, 2007 1:26 am

Někdo už o tm možná slyšel někdo ne Smile Každopádně pracuju na projektu online tahové strategie Battalions. Jedn8 se o hru zaměřenou na vojska a boj. bojujete na mapách o velikosti 20x20 a přehledně vše vidíte.

De o to, že teď jsem spustil Beta test a potrebuju někoho, kdo by to testoval. Pro testery je připravená herní mapa 5x5 takže max 25 hráčů. Kdo má chuť a nechce závislačit jenom u Travianu může beztrestně zkusit Battalions. Zatím mám rozchozenej systém "krátkodobých her" takže žádná roční záležitost Smile

Do Beta testu je potřebné heslo, ale hru můžete zkusit na druhém serveru. Pokud vás to zaujme stačí mi napsat a já vám pošlu obratem heslo Smile

Vše naleznete zde: Battalions browsergame

Těším se na vás
Návrat nahoru Goto down
http://battalions.alptech.cz
Morbid a
Anonymní




Battalions Empty
PříspěvekPředmět: Re: Battalions   Battalions Icon_minitimeSat Jan 27, 2007 10:49 am

Doporučuji to prubnout je to zdařilé dílko lol!
Návrat nahoru Goto down
loupak
Anonymní




Battalions Empty
PříspěvekPředmět: Re: Battalions   Battalions Icon_minitimeSat Jan 27, 2007 11:42 am

posli heslo zkusim to Smile
Návrat nahoru Goto down
branisim
Anonymní




Battalions Empty
PříspěvekPředmět: Re: Battalions   Battalions Icon_minitimeSat Jan 27, 2007 3:21 pm

posli heslo pls Smile
Návrat nahoru Goto down
SilverG
Anonymní




Battalions Empty
PříspěvekPředmět: nevim   Battalions Icon_minitimeMon Feb 18, 2008 7:03 pm

jak jsi to vytvoril posli mi to na e-m@il SilverG@seznam.cz pls rychle lol! afro flower queen jocolor geek scratch study elephant king farao rendeer santa cherry albino Basketball cheers bom drunken Sleep sunny affraid confused bounce rabbit pig monkey cat @ cyclops clown pirat tongue silent pale alien No Like a Star @ heaven I love you Suspect Like a Star @ heaven What a Face Neutral Arrow Idea Question Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Mad Laughing Cool Shocked Surprised Sad Smile Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Battalions Empty
PříspěvekPředmět: Re: Battalions   Battalions Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Battalions
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Pilsen Beermaidens [Beer] :: Off topic :: Pokec-
Přejdi na: