Pilsen Beermaidens [Beer]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pilsen Beermaidens [Beer]

Fórum aliance Beer na serveru travian.cz
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 army

Goto down 
+5
wojta
Jakal
FannyBoy
BernesaQ
173airborne
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
173airborne

173airborne


Poeet p?íspivku : 90
Age : 33
Localisation : Praha 4
Registration date : 08. 04. 07

army - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: army   army - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 19, 2007 9:18 pm

FannyBoy napsal:
173airborne napsal:
FannyBoy napsal:
173airborne napsal:
vzal jsem to z vlastní zkušenosti a nemluv sprostě Laughing Laughing Laughing
Tvoje vlastní zkušenosti jsou o tom, že trávím víkendy u kompu? Jdi se zahrabat, jsi fakt vůl, nic o mě nevíš prosímtě. Znáš mě jen ze třídy. Nikdy jsme spolu nebyli venku, páč ty chodíš ven jen za účelem hraní si na válku, takže nevím kdo furt sedí u kompu...
Dohajzlu, fakt netuším kde ste z ničeho nic vzali, že jsem nějakej závislák co sedí u kompu


lol! lol! lol! lol!
post+...

What a Face už mám taky o jeden víc Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://www.173rd.wz.cz
Zlicinek+Raven

Zlicinek+Raven


Poeet p?íspivku : 324
Localisation : Brno
Registration date : 21. 01. 07

army - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: army   army - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 19, 2007 10:04 pm

FannyBoy napsal:
Zlicinek+Raven napsal:
FannyBoy napsal:
173airborne napsal:
FannyBoy napsal:

173airborne napsal:
edit: ty hraješ války v podobě her a já to přímo prožívám se vším všudy ( když ve hře prší, ty mokrej nejsi...)
Nemá cenu to řešit, tady není možnost srovnání s Airsoftem a hrama na PC....


no tady spíš srovnávám tvoje víkendy, ty tu prdel nevytáhneš z baráku, tak maximálně na fočus...
A to si vzal kde ty kriple? Jdi už do píči a neser mě vole -_-

Koukam je vidět že tu někdo ťal na správné místo. Kdybys někdy tu prdel zvedl od komplu a šel se bavit ven, tak uděláš líp než když tady pořád někoho buzeruješ a sereš. A laskavě přestaň mluvit sprostě, protože tím ukazuješ jakej seš kripl.
Ty už mě neser.... Btw, taky by mě zajímalo kde si vzala, že sedím furt jen u kompu...

1. Začni se ke me chovat slusně protože nějakej 15-tiletej smrad mi nebude nadávat.

2. Usuzuju z toho že tu pořád visíš a okamžitě reaguješ a kdybys chodil ven tak třeba taky občas víš, co to je slušná mluva.

3. Ještě chvíli se takhle chovej, tak fakt podávám návrh na tvuj odchod z ally, protože s takovým smradem, kterej se neumí chovat slušně v jedné ally nebudu
Návrat nahoru Goto down
FannyBoy

FannyBoy


Poeet p?íspivku : 682
Age : 32
Localisation : Praha
Registration date : 13. 02. 07

army - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: army   army - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 19, 2007 10:32 pm

Zlicinek+Raven napsal:
1. Začni se ke me chovat slusně protože nějakej 15-tiletej smrad mi nebude nadávat.
Jo, až začneš ty tak já taky

Zlicinek+Raven napsal:
2. Usuzuju z toho že tu pořád visíš a okamžitě reaguješ a kdybys chodil ven tak třeba taky občas víš, co to je slušná mluva.
Mě je jedno co usuzuješ, já prostě nejsem žádnej závislák, kterej u toho sedí furt, a ty to nemůžeš ani vědět, takže tady nerozhlašuj tvoje usuzování nebo tak... I kdybych u toho seděl furt -> NO A CO JE TOBĚ DO TOHO

Zlicinek+Raven napsal:
3. Ještě chvíli se takhle chovej, tak fakt podávám návrh na tvuj odchod z ally, protože s takovým smradem, kterej se neumí chovat slušně v jedné ally nebudu
jo, já už ty tvoje narážky na mě taky nemůžu vystát, cokoliv napíšu, tak to tobě hned vadí a narážís na můj věk nebo co... Takže se sklidni spíš ty, a uvědom si, že to je jen hra a ne realita, a není to skutečná aliance, je to hra!
...

Ještě nějaká blbá narážka na mě, nějaký trapnej kec, nějakej problém k mému věku, tak odcházím, už tě nemohu vystát... Myslíš si kdovíjak nejsi nejchytřejší atd... Chci pomoc alianci a ty mě vyfakuješ do spratků... to je fakt moc na mě
Návrat nahoru Goto down
http://www.slaviaultras.goo.cz
173airborne

173airborne


Poeet p?íspivku : 90
Age : 33
Localisation : Praha 4
Registration date : 08. 04. 07

army - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: army   army - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 19, 2007 10:49 pm

FannyBoy napsal:
Ještě nějaká blbá narážka na mě, nějaký trapnej kec, nějakej problém k mému věku, tak odcházím, už tě nemohu vystát... Myslíš si kdovíjak nejsi nejchytřejší atd... Chci pomoc alianci a ty mě vyfakuješ do spratků... to je fakt moc na mě


no jelikožto tenhle chlívek je o armádě a ty tady sereš kecy o tom, že nemáš rád vojáky, tak nevím, jak tím pomáháš ally... Saláma Husajna na tebe SPRATKU!!! lol!

všichni do něj Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://www.173rd.wz.cz
FannyBoy

FannyBoy


Poeet p?íspivku : 682
Age : 32
Localisation : Praha
Registration date : 13. 02. 07

army - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: army   army - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 19, 2007 10:56 pm

173airborne napsal:
FannyBoy napsal:
Ještě nějaká blbá narážka na mě, nějaký trapnej kec, nějakej problém k mému věku, tak odcházím, už tě nemohu vystát... Myslíš si kdovíjak nejsi nejchytřejší atd... Chci pomoc alianci a ty mě vyfakuješ do spratků... to je fakt moc na mě


no jelikožto tenhle chlívek je o armádě a ty tady sereš kecy o tom, že nemáš rád vojáky, tak nevím, jak tím pomáháš ally... Saláma Husajna na tebe SPRATKU!!! lol!

všichni do něj Laughing Laughing Laughing
S tím pomáháním alianci, nemyslím tenhle topic o vojácích. Myslím něco, o čem nemáš ani páru, to se dělo když jsi tady ještě nebyl. Btw děláš to jen tak ze srandy nebo si úplně blbej? V reálu se chováš daleko líp Idea
Návrat nahoru Goto down
http://www.slaviaultras.goo.cz
173airborne

173airborne


Poeet p?íspivku : 90
Age : 33
Localisation : Praha 4
Registration date : 08. 04. 07

army - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: army   army - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 19, 2007 11:04 pm

FannyBoy napsal:
173airborne napsal:
FannyBoy napsal:
Ještě nějaká blbá narážka na mě, nějaký trapnej kec, nějakej problém k mému věku, tak odcházím, už tě nemohu vystát... Myslíš si kdovíjak nejsi nejchytřejší atd... Chci pomoc alianci a ty mě vyfakuješ do spratků... to je fakt moc na mě


no jelikožto tenhle chlívek je o armádě a ty tady sereš kecy o tom, že nemáš rád vojáky, tak nevím, jak tím pomáháš ally... Saláma Husajna na tebe SPRATKU!!! lol!

všichni do něj Laughing Laughing Laughing
S tím pomáháním alianci, nemyslím tenhle topic o vojácích. Myslím něco, o čem nemáš ani páru, to se dělo když jsi tady ještě nebyl. Btw děláš to jen tak ze srandy nebo si úplně blbej? V reálu se chováš daleko líp Idea


já sem úplně blbej affraid ljfnldjfngbaskdhgbskgbskhbgkhsdfbgksfbgkdbgsdkb affraid gdskgbdkghbdgkbdgkbdgkbkdbgkhdbgkhdbgkhdbgdbgskdhbgksdhbgkdshbgkdbg.ylghs.ly affraid shgljshy.gyjhy.ktfbhy.vbh.yuvnu"Arcmotzrvnaatu affraid hva-wtvsalihgvaerozbha-ezvihaz-bh



ale ty mi vždy říkáš, že moje nostalgický historky tě úplně serou, a že jsem debil, protože si všechno pamatuju


edit: stejnak seš spratek lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.173rd.wz.cz
Zlicinek+Raven

Zlicinek+Raven


Poeet p?íspivku : 324
Localisation : Brno
Registration date : 21. 01. 07

army - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: army   army - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 19, 2007 11:26 pm

FannyBoy napsal:
Zlicinek+Raven napsal:
1. Začni se ke me chovat slusně protože nějakej 15-tiletej smrad mi nebude nadávat.
Jo, až začneš ty tak já taky

Zlicinek+Raven napsal:
2. Usuzuju z toho že tu pořád visíš a okamžitě reaguješ a kdybys chodil ven tak třeba taky občas víš, co to je slušná mluva.
Mě je jedno co usuzuješ, já prostě nejsem žádnej závislák, kterej u toho sedí furt, a ty to nemůžeš ani vědět, takže tady nerozhlašuj tvoje usuzování nebo tak... I kdybych u toho seděl furt -> NO A CO JE TOBĚ DO TOHO

Zlicinek+Raven napsal:
3. Ještě chvíli se takhle chovej, tak fakt podávám návrh na tvuj odchod z ally, protože s takovým smradem, kterej se neumí chovat slušně v jedné ally nebudu
jo, já už ty tvoje narážky na mě taky nemůžu vystát, cokoliv napíšu, tak to tobě hned vadí a narážís na můj věk nebo co... Takže se sklidni spíš ty, a uvědom si, že to je jen hra a ne realita, a není to skutečná aliance, je to hra!
...

Ještě nějaká blbá narážka na mě, nějaký trapnej kec, nějakej problém k mému věku, tak odcházím, už tě nemohu vystát... Myslíš si kdovíjak nejsi nejchytřejší atd... Chci pomoc alianci a ty mě vyfakuješ do spratků... to je fakt moc na mě

Byt tebou tak se neopiram o zadnou zed, protoze by mohla spadnout. Jinak ja koncim a na jakoukoli tvoji zpravu nereaguju. A popřemýšlej, kdo začal s nadávkama. A jestli pomáháš ally tim, že se pleteš do akcí někoho jiného a jen je kritizuješ, to mi jako pomoc nepřijde.

To 173airnborne: promiň za offtopic zpravy

To moderator: Asi by to tu chtelo trochu promazat.
Návrat nahoru Goto down
FannyBoy

FannyBoy


Poeet p?íspivku : 682
Age : 32
Localisation : Praha
Registration date : 13. 02. 07

army - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: army   army - Stránka 2 Icon_minitimeFri Apr 20, 2007 12:00 am

Panebože...
Miluju vedení Beeru..
Nudíte se? Přijde vám život nudný? Chcete něco zažít? Neváhejte! Zajděte si na https://beer.forum.st a přečtěte si pár příspěvků od lidí co mají červený nicky. Zábava zaručena Surprised
Návrat nahoru Goto down
http://www.slaviaultras.goo.cz
FannyBoy

FannyBoy


Poeet p?íspivku : 682
Age : 32
Localisation : Praha
Registration date : 13. 02. 07

army - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: army   army - Stránka 2 Icon_minitimeFri Apr 20, 2007 12:03 am

173airborne napsal:
ale ty mi vždy říkáš, že moje nostalgický historky tě úplně serou, a že jsem debil, protože si všechno pamatuju
Prosímtě, to je sranda...
173airborne napsal:
edit: stejnak seš spratek lol!
jj dobrá cesta, takhle zapadneš do Beeru dobře. Za chvíli odejdu páč to tu s tebou nevydržím. Tvůj plán se ti splnil. Congrat. Užij si to v Beeru. Máš dvě vesnice, to je dobrý! Sice nejsi vůbec ekonomicky ani armádně zajištěnej ale hlavně, že máš dvě vesnice! A to asi Beer nikdy nepochopí, že údaj který značí populaci nic neznamená... Udělej si třetí, budeš mít populaci víc než já. Ale já tě stejně zničím chápeš? Smile To je ta vaše Beerovská taktika Sleep
Návrat nahoru Goto down
http://www.slaviaultras.goo.cz
Hungig

Hungig


Poeet p?íspivku : 65
Localisation : Myší díra v Plzni :)
Registration date : 15. 03. 07

army - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: army   army - Stránka 2 Icon_minitimeFri Apr 20, 2007 4:22 pm

Neboj,uvidi se kdo koho znici SmileSmileSmile
Návrat nahoru Goto down
FannyBoy

FannyBoy


Poeet p?íspivku : 682
Age : 32
Localisation : Praha
Registration date : 13. 02. 07

army - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: army   army - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 22, 2007 4:18 pm

Hungig napsal:
Neboj,uvidi se kdo koho znici SmileSmileSmile
Tak tohle jsem opravdu nepochopil...
Návrat nahoru Goto down
http://www.slaviaultras.goo.cz
Nahaz

Nahaz


Poeet p?íspivku : 93
Age : 33
Registration date : 29. 03. 07

army - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: army   army - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 22, 2007 7:31 pm

ja teda nwm cemu rikas beerovska taktika ale ja stavim vojaky uz 3 mesice v kuse bez vypadku! a ted nemam nic protoze je pouzivam... jestli tomuhle rikas ze nejsem armadne zajistenej tak si pis ze si pro tebe dojdu hned jak odejdes
Návrat nahoru Goto down
FannyBoy

FannyBoy


Poeet p?íspivku : 682
Age : 32
Localisation : Praha
Registration date : 13. 02. 07

army - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: army   army - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 22, 2007 8:49 pm

Nahaz napsal:
ja teda nwm cemu rikas beerovska taktika ale ja stavim vojaky uz 3 mesice v kuse bez vypadku! a ted nemam nic protoze je pouzivam... jestli tomuhle rikas ze nejsem armadne zajistenej tak si pis ze si pro tebe dojdu hned jak odejdes
Nepamatuju se že bych říkal něco o tobě... Jen že je tu dost lidí co maj 2 a více vesnic a k tomu 500 vojáků jen a pak tady škemraj o pomoc
Návrat nahoru Goto down
http://www.slaviaultras.goo.cz
Zlicinek+Raven

Zlicinek+Raven


Poeet p?íspivku : 324
Localisation : Brno
Registration date : 21. 01. 07

army - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: army   army - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 22, 2007 9:58 pm

FannyBoy napsal:
Nahaz napsal:
ja teda nwm cemu rikas beerovska taktika ale ja stavim vojaky uz 3 mesice v kuse bez vypadku! a ted nemam nic protoze je pouzivam... jestli tomuhle rikas ze nejsem armadne zajistenej tak si pis ze si pro tebe dojdu hned jak odejdes
Nepamatuju se že bych říkal něco o tobě... Jen že je tu dost lidí co maj 2 a více vesnic a k tomu 500 vojáků jen a pak tady škemraj o pomoc

No ja nevim, ale diky sitterstvi tveho uctu muzu rict, ze s tim, co tam mas si taky moc vyskakovat nemuzes, takze radeji prestan komentovat jiny, kdyz sam doma taky nejsi poradne zajistenej
Návrat nahoru Goto down
FannyBoy

FannyBoy


Poeet p?íspivku : 682
Age : 32
Localisation : Praha
Registration date : 13. 02. 07

army - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: army   army - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 22, 2007 10:51 pm

Zlicinek+Raven napsal:
FannyBoy napsal:
Nahaz napsal:
ja teda nwm cemu rikas beerovska taktika ale ja stavim vojaky uz 3 mesice v kuse bez vypadku! a ted nemam nic protoze je pouzivam... jestli tomuhle rikas ze nejsem armadne zajistenej tak si pis ze si pro tebe dojdu hned jak odejdes
Nepamatuju se že bych říkal něco o tobě... Jen že je tu dost lidí co maj 2 a více vesnic a k tomu 500 vojáků jen a pak tady škemraj o pomoc

No ja nevim, ale diky sitterstvi tveho uctu muzu rict, ze s tim, co tam mas si taky moc vyskakovat nemuzes, takze radeji prestan komentovat jiny, kdyz sam doma taky nejsi poradne zajistenej
Já si nikam nevyskakuju, ale na moji situaci jsem zajištěnej dobře. Útočí na mě někdo jednou za měsíc, nejvíc! ani ne, ještě mín, ale furt lepší než mít 4 vesnice a armádu 1000 vojáků např. Nebo jak je na tom 173airborne, to je taky hrozný
Návrat nahoru Goto down
http://www.slaviaultras.goo.cz
173airborne

173airborne


Poeet p?íspivku : 90
Age : 33
Localisation : Praha 4
Registration date : 08. 04. 07

army - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: army   army - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 22, 2007 11:09 pm

FannyBoy napsal:
Zlicinek+Raven napsal:
FannyBoy napsal:
Nahaz napsal:
ja teda nwm cemu rikas beerovska taktika ale ja stavim vojaky uz 3 mesice v kuse bez vypadku! a ted nemam nic protoze je pouzivam... jestli tomuhle rikas ze nejsem armadne zajistenej tak si pis ze si pro tebe dojdu hned jak odejdes
Nepamatuju se že bych říkal něco o tobě... Jen že je tu dost lidí co maj 2 a více vesnic a k tomu 500 vojáků jen a pak tady škemraj o pomoc

No ja nevim, ale diky sitterstvi tveho uctu muzu rict, ze s tim, co tam mas si taky moc vyskakovat nemuzes, takze radeji prestan komentovat jiny, kdyz sam doma taky nejsi poradne zajistenej
Já si nikam nevyskakuju, ale na moji situaci jsem zajištěnej dobře. Útočí na mě někdo jednou za měsíc, nejvíc! ani ne, ještě mín, ale furt lepší než mít 4 vesnice a armádu 1000 vojáků např. Nebo jak je na tom 173airborne, to je taky hrozný


tak někteří mají menší armádu než já a maj víc populace... a moc dobře to víš, ale schválně si uvedl mě, kvůli tomu, že stebou chodim do třídy... Evil or Very Mad


edit: kdyby tu nebyl ten populační limit, tak bych se zase víc soustředil na armádu jako dřív ( to si zase říkal, že sem kokot, protože sem měl obrovskou armádu)
Návrat nahoru Goto down
http://www.173rd.wz.cz
Zlicinek+Raven

Zlicinek+Raven


Poeet p?íspivku : 324
Localisation : Brno
Registration date : 21. 01. 07

army - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: army   army - Stránka 2 Icon_minitimeMon Apr 23, 2007 9:04 am

FannyBoy napsal:
Já si nikam nevyskakuju, ale na moji situaci jsem zajištěnej dobře. Útočí na mě někdo jednou za měsíc, nejvíc! ani ne, ještě mín, ale furt lepší než mít 4 vesnice a armádu 1000 vojáků např. Nebo jak je na tom 173airborne, to je taky hrozný

POkud vim tak 173airnborne ma pouze dve vesnice a neutoci na nej nikdo, tedy zatim jsem na nej utok nevidela, takze na jeho situaci je taky vyborne zajistenej. Takze se prosim prestan navazet do nasi brigady a do toho jak my to vedem
Návrat nahoru Goto down
FannyBoy

FannyBoy


Poeet p?íspivku : 682
Age : 32
Localisation : Praha
Registration date : 13. 02. 07

army - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: army   army - Stránka 2 Icon_minitimeMon Apr 23, 2007 12:59 pm

173airborne napsal:
a moc dobře to víš, ale schválně si uvedl mě, kvůli tomu, že stebou chodim do třídy... Evil or Very Mad
No to je jasný ne? Razz Razz Razz
Návrat nahoru Goto down
http://www.slaviaultras.goo.cz
FkR^

FkR^


Poeet p?íspivku : 5
Localisation : HB
Registration date : 20. 07. 07

army - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: army   army - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jul 20, 2007 11:14 pm

Jo obcas si dem zahrat za mesto, nebo do lesa, nebo jedem na vesnicu zahrat do stareho statku... Laughing
Návrat nahoru Goto down
ONDRA
Anonymní




army - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: prodam   army - Stránka 2 Icon_minitimeMon Oct 29, 2007 9:20 pm

To já mám doma socom mk 23 plyn nehtělibyste si ho koupit je od tokio maruy prodejce morriscz.cz za 1,900kč mám ho asi 3 tejdnyhrál sedem 2 akce prodám i plyn a kuličky kuličky guardy 0,28g a plyn 1000ml zelenej dyštak napiš te na icq 421 809 123 rabbit lol! nebo mop 603901848 email onda12@seznam.cz cena dohodou afro zdar vojaci What a Face affraid
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





army - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: army   army - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
army
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Army

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Pilsen Beermaidens [Beer] :: Off topic :: Pokec-
Přejdi na: