Pilsen Beermaidens [Beer]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pilsen Beermaidens [Beer]

Fórum aliance Beer na serveru travian.cz
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Neco pro zasmati :D

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Hoody

Hoody


Poeet p?íspivku : 150
Age : 34
Registration date : 03. 03. 07

Neco pro zasmati  :D Empty
PříspěvekPředmět: Neco pro zasmati :D   Neco pro zasmati  :D Icon_minitimeSat May 26, 2007 4:59 pm

Tohle mi poslal Dusa potom co sem si znovu postavil residenc po jeho utokui Very Happy

Duša 26.05.07
žádný předmět 15:37:28

ježiš proč to tou rezidencí stěžuješ.. jen to oddaluješ.. buď hodnej zboř jí, a něco pro tebe na oplátku udělám, ale nemysli si že tu vesnici ubráníš to je nemožný už. je mi líto...


Tak sem si postavil dalsi level residence Very Happy
Návrat nahoru Goto down
per-nick




Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 06. 06. 07

Neco pro zasmati  :D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neco pro zasmati :D   Neco pro zasmati  :D Icon_minitimeFri Jun 15, 2007 3:17 pm

Orfeuss 15.06.07
Seš magor? 13:46:57

Co ty debile, co si chceš dokázat těma útokama???

Myslíš si že si něco víc?
Ty si asi velkej drsňák...
Nevim, jak to vidíš ty, ale podle mě je útočení na bezbrannou oběť srabárna a pokud si neodnášíš žádný suroviny, tak je to navíc úplná píčovina

zamysli se nad sebou ty kreténe vylízalej


Nekoho jsem asi nasral Laughing
Návrat nahoru Goto down
per-nick




Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 06. 06. 07

Neco pro zasmati  :D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neco pro zasmati :D   Neco pro zasmati  :D Icon_minitimeTue Jun 19, 2007 11:27 pm

Orfeuss psal:

Ty by ses asi fakt měl nechat léčit

To máš nějaký potěšení z toho, že zlikviduješ vesnici?

Podle tvýho chován odhaduju, že ti je tak 8...
Protože i 10-ti letej fakan by pochopil, že když mu to nic nevydělává, tak se mu to nevyplatí

No nic, smažu účet protože sem narazil na takovýho debilního magora, že mi nic jinýho nezbejvá a pokud ti to udělalo fakt dobře, tak řekni matce, že si musíš zajít za psychologem a nechat se vyšetřit

P.S. VYLIŽ SI PRDEL TY MAMUTÍ MOZKU (TO JE NĚCO JAKO KDYŽ MÁŠ IQ MODELÍNY, NO PROSTĚ SEŠ BLBEJ JAK VYDLABANÝ NECKY)
Návrat nahoru Goto down
Damager

Damager


Poeet p?íspivku : 21
Registration date : 04. 06. 07

Neco pro zasmati  :D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neco pro zasmati :D   Neco pro zasmati  :D Icon_minitimeWed Jun 20, 2007 3:17 pm

Kdysi jsem na ni zautočil a později poslal suroviny jako omluvu. Nic nepřišlo...později, když sem vytáhl katapulty, došlo k tomuto:
ČTĚTE OD SPODA - JAKO NORMAL ZPRÁVA V TRAVI

Tolik zpráv a s takovým ohlasem na mou osobu jsem opravdu nečekala od někoho takového jako jste vy. Dokonce mě velmi překvapilo, že člověk s vaším chováním a vystupováním je schopen napsat více než jednu smysluplnou větu. Já nejsem typ člověka, co by se rád dohadoval a k tomu s dětmi, ale taky mě vždy velice zamrzí, když někdo udělá něco proti vůli druhého člověka, sice se omluví a snaží se o satisfakci, ale pak nedokáže pochopit, když druhá strana omluvu nepřijme. Nelíbí se mi takové "frajírkovské" chování. V životě taky nejde vždy vše napravit jen omluvou a dárky. Jinak se mýlíte. Jsem osoba celkem oblíbená a obklopená celý svůj život milujícími lidmi a prostředím a přáteli, (kteří byli pohoršeni takovým hulvátstvím jako jste předvedl a nadále předvádíte). Asi proto si mohu nyní dovolit, co si ráda dovolím k někomu jako jste vy.
S pozdravem a přáním hezkého zbytku dne Katka.
____________
Sagraga psal:

Myslím si, že psaní ostatním toho, co si o nich myslím jsem vyřešila komentářem u své vesničky. To že jsem napsala větu o kreténovi mě mrzí, tímto se všem kreténům omlouvám, že jsem je srovnávala s někým takovým. každopádně Bůh opravdu nejsem, ale díky určitým skutečnostem si na něj ráda zahraji i v realitě. A divil by jste se tomu sám, ale opravdu jde, aby někteří tzv. "vyvolení" měli vše nač si vzpomenou bez známek dřiny či překotného snažení. A protože jsem zvyklá i na toto nevidím jediný důvod, proč bych to měla měnit kvůli někomu, kdo teprve nedávno oholil první chmýří a myslí si snad o sobě že spasí svět. S dětskou naivitou to člověk opravdu dotáhne daleko. Gratuluji a přeji vám mnoho pádů na ústa, než se naučíte, že děcka se nenosí a není radno se s dospělými hádat, ale poslouchat jejich rady.
____________
Damager psal:

Ano, to je na jednu stranu pravda, ale slušnost by tomu velela. Básník nevím, neznám ho! navíc tato hra je o útočení, smiřte se s tím! Ano, mě také příjde ubohé psát mi zde, že jsem kretén - jde to vyřešit i normálně. Já u Vás důvodů vidím hned několik - jste po nehodě a všichni na vás utočí. Budete muset psát miliony zpráv o tom, že je někdo kretén atd. A ještě bych to chtěl dokončit - MNOHO LIDÍ BY VÁM ANI TU NÁPRAVU NEPOSLALO, KDE TO ŽIJETE, VE 13. STOLETÍ? JSTE BŮH, ŽE JSEM PROTI VÁM DÍTĚ? UVĚDOMTE SI, ŽE V TOMTO SVĚTĚ NIC ZADARMO NENÍ A VY JSTE TU ŠANCI PROPÁSLA, MADAM!
____________
Sagraga psal:

Nevím sice co tím chtěl básník říci, každopádně sečteno a podtrženo: Já Travian na jiném serveru hrát nebudu, nevidím jediný důvod, dále se nebudu omlouvat někomu, kdo záměrně z osobních důvodů kazí ostatním dojem ze hry a zábavu. Přijde mi to celkem ubohé. A pokud navíc někdo využije malou vesničku ke svým pokusům, nevidím jediný důvod, byť se za to posléze omluvil a snažil se to nějakým způsobem "napravit" tuto omluvu přijmout a nějakým způsobem mu snad být i zavázána!
____________
Damager psal:

Ano, můžete být věkem klidně nad 30, ale česky neumíte - 18cti je chyba - stačí 18 (vyskloňujte si to - osmnácti (setkáte se s tím ve 2., 3., 6., 7. pádě)...Mě ještě víc uráží Vaše, i přes to starší, chování. Evidentně mi chcete dát najevo jak drsný člověk může být, když neumí ani poděkovat. Vaše úroveň mě velice zaráží. I sebemocnější člověk umí poděkovat, věřte tomu, mnohokrát jsem se s tím setkal.

Doufám, že se již brzo uzdravíte a budete mít tu chuť se mi omluvit za Vaše přehnané chování v dané situaci a zahrát si v klidu travian na jiném serveru.

A k tomu, že jsem "děcko" bych se taky rád vyjádřil - ano jsem a docela rád - nemám zatím doposud žádné velké starosti, nepočítaje výběr VŠ. Užívám si života...

S přáním pěkného zbytku tohoto dne

Damager


____________
Sagraga psal:

Tak v 18cti jsi proti mně opravdu ještě děcko a moje postavení mě dávno odnaučilo slovům díků. Jen mě ještě víc uráží, že se nemůžu "pohádat" s někým na mé úrovni!
____________
Damager psal:

Ano, tvůj odhad je velmi správný, táhne mi na 18. Komplexy, z čeho? že mě narozdíl od Tebe rodiče naučili poděkovat? Kór když jsem se omluvil? Myslím, že to ty jsi pubertální osoba, když to nechápeš, je mi líto
____________
Sagraga psal:

Já k tvé pubertální osobě taktéž ne. Hádám že ti je tak 13 a máš obrovské komplexy ze svého "rádoby" dospívání.
____________
Damager psal:

nikoliv! za půl roku ano (beru poslední aktivitu)...a i nehoda nemění to, že když jsem Ti poslal několik surovin jako omluvu, že máš zabučet! Tvůj problém a nemíním se k tomu dál vyjadřovat
____________
Sagraga psal:

Čekáš že po nehodě je člověk fit za dva, tři dny?
____________
Damager psal:

to je sice pěkný a mrzí mě to, ale jak já to můžu vědět? A navíc už nějak dlouho ne? asi tak 3, 4 měsíce
____________
Sagraga psal:

Blbe já jsem po nehodě.Nemůžu se válet u kompu 24 hodin denně a sedm dní v týdnu!!!
____________
Damager psal:

hm já za to nemůžu, že jsi online 2x do roka - tvůj problém a za to jak jsi mě nazvala to bude horší
____________
Sagraga psal:

Tak teď jsi už vážně ubohý kretén!!!!!!!!!!!
Návrat nahoru Goto down
DeVix




Poeet p?íspivku : 46
Age : 38
Localisation : Turnov/Brno
Registration date : 17. 03. 07

Neco pro zasmati  :D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neco pro zasmati :D   Neco pro zasmati  :D Icon_minitimeWed Jun 20, 2007 4:09 pm

tak to tam jdu i s katapulty to tam zborit at je to kdekoliv Very Happy takovej typickej pristup: Ses mladej, vis hovno o zivote, tak poslouchej starsi a moudrejsi, ty vi vsechno lip a jak to tu chodi. docela funny pocteni Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Damager

Damager


Poeet p?íspivku : 21
Registration date : 04. 06. 07

Neco pro zasmati  :D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neco pro zasmati :D   Neco pro zasmati  :D Icon_minitimeWed Jun 20, 2007 6:19 pm

DeVix napsal:
tak to tam jdu i s katapulty to tam zborit at je to kdekoliv Very Happy takovej typickej pristup: Ses mladej, vis hovno o zivote, tak poslouchej starsi a moudrejsi, ty vi vsechno lip a jak to tu chodi. docela funny pocteni Very Happy
jj jsem tam taky s katapultama naběh - místo 200 lidí má 33 Very Happy Twisted Evil ale i tak - nic neví a rejpe - si myslim, že to bude nějakej vyznavač ďábllů lol!

EDIT: VŠE JIŽ JE OK - MODERÁTORE - SMAŽ TY ZPRÁVY ODE MĚ, DÍKY :-)
Návrat nahoru Goto down
per-nick




Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 06. 06. 07

Neco pro zasmati  :D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neco pro zasmati :D   Neco pro zasmati  :D Icon_minitimeThu Jun 21, 2007 1:24 pm

lol mooooc good baba na ranu Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Neco pro zasmati  :D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neco pro zasmati :D   Neco pro zasmati  :D Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Neco pro zasmati :D
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Pilsen Beermaidens [Beer] :: Off topic :: Pokec-
Přejdi na: