Pilsen Beermaidens [Beer]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pilsen Beermaidens [Beer]

Fórum aliance Beer na serveru travian.cz
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Blbost

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Damager

Damager


Poeet p?íspivku : 21
Registration date : 04. 06. 07

Blbost Empty
PříspěvekPředmět: Blbost   Blbost Icon_minitimeThu Jun 28, 2007 6:35 pm

Ahoj, dnes jsem dostal tuto zprávu a jelikož patřím do třídy těchto maniaků jsem pro, jenomže 5 lidí na něj nestačí. Proto jsem sem přeposlal toto a pokud by měl někdo zájem natrénovat armádu pro silnější army, vřele do toho (ten má něco kolem 30 katapultů, 2 000 Imperiánů (většina je mimo vesnici, protože SGC na ně utočí >>je možné, že jich má již mín)

Jestli by opravdu byl zájem, odpovídejte přes hru rovnou hráči s jménem Hillx



hillx napsal:
Zaslal: čt 28. červen 2007 15:35 Předmět: ůtok na SSSR JENONIMO

--------------------------------------------------------------------------------

Chodim do třídy s timhle hráčem a je strašně namachrovanej jak má tisíce imperiánů. Tak mě inspiroval hromadnej ůtok a napadlo mě že bysme mohli udělat ůtok na něj. Možná že by se přidala eště jedna ali, ve který další spolužák. Promyslete to a ozvěte se!!!

BTW jedná se o dárek na rozloučenou, tak kdybyste se rozhodovali mezi ano a ne, přikloňte se k ano bounce
Návrat nahoru Goto down
Grant

Grant


Poeet p?íspivku : 10
Registration date : 11. 06. 07

Blbost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Blbost   Blbost Icon_minitimeThu Jun 28, 2007 8:27 pm

Bohužel, tedka se chystám na chvíli kdy přeberu jednomu hráči z KMA multicorn, už mám 2200 šermířů a nvm jestli to bude stačit, jedině kdyby mi někdo pročistil cestu tak bych ho projel 40 katapulty, jinak asi nic, tedka si nemůžu dovolit zbytečný ztráty
Návrat nahoru Goto down
Damager

Damager


Poeet p?íspivku : 21
Registration date : 04. 06. 07

Blbost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Blbost   Blbost Icon_minitimeThu Jun 28, 2007 8:30 pm

Grant napsal:
Bohužel, tedka se chystám na chvíli kdy přeberu jednomu hráči z KMA multicorn, už mám 2200 šermířů a nvm jestli to bude stačit, jedině kdyby mi někdo pročistil cestu tak bych ho projel 40 katapulty, jinak asi nic, tedka si nemůžu dovolit zbytečný ztráty
Pohoda grante :-) hlavně bacha na kočičáka Very Happy když budeš mít zbytkové zboží, pošli to tam Smile) ale musíme společne
Návrat nahoru Goto down
Grant

Grant


Poeet p?íspivku : 10
Registration date : 11. 06. 07

Blbost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Blbost   Blbost Icon_minitimeThu Jun 28, 2007 8:33 pm

když by se to zorganizovalo do soboty odpoledne, tak tam klidně pošlu "odpad" 350 blesků, když o ně přijdu bude mi to buřt, ale když by se to protáhlo do neděle nebo dýl, tak to už tu nebudu, na týden odjíždim už nvm kam, a budu mít bez traviana šílenej absťák Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Blbost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Blbost   Blbost Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Blbost
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Pilsen Beermaidens [Beer] :: Off topic :: Pokec-
Přejdi na: